Fotos

Photographer's NoteThe last day we were at Vegas was only half a day, so we meandered in the casino of the hotel before we took off for the airport. I spotted this Chevy Camaro that was displayed as the grand prize of some slot machines and was, for a second or two, tempted to try my dime on it. Then common sense got the better of me and I just took photos. But there is always this thought in me, I could have been driving a red 2010 Chevy Camaro SS for the last five years!

The workshop photo shows this car from another angle.


On Sentliğe bir Camaro?

Vegas’taki son günümüz sadece yarım gündü, biz de bu yüzden havaalanına ayrılmadan önce otelin kumarhane bölümünde dolaştık. Benim on sentliği denemek için beni bir iki saniye için ayartamaya çalışan, bazı slot makinelerinin büyük ödülü olarak teşhir edilen bu Chevy Camaro’yu gördüm. Sonra sağduyu beni kurtardı ve ben sadece fotoğraf çektim. Ama kafamda hep bu düşünce var, son beş yıldır kırmızı bir 2010 Chevy Camaro SS sürüyor olabilirdim!

Atölye fotoğrafı bu arabayı başka bir açıdan gösterir.

ikeharel, pajaran, papagolf21 marcou esta nota como útil

Photo Information
Viewed: 921
Points: 16
Discussions
  • None
Additional Photos by Murat Tanyel (mcmtanyel) Gold Star Critiquer/Gold Star Workshop Editor/Gold Note Writer [C: 7166 W: 301 N: 15516] (58411)
View More Pictures
explore TREKEARTH