Photographer's Note
In my last series I photographied people in cars. Now I switched lens from tele into 35 and 50 mm. The perspective is different :-)
Nobody marcou esta nota como útil
Critiques | Translate
Traczewska
(14) 2009-03-15 16:22
To jest kolejne-kolejne Twoje zdjecie "zza szyby".. sporo sie juz zebralo ale zadne nie zrobilo na mnie takiego wrazenia jak wlasnie to, z duchem prawie zupelnie pozamaterialnym, patrzacym na nas rozmazanym, nieobecnym wzrokiem.. Matka-Polka, Czlowiek Zmeczony, Symboliczna twarz Szarego Tlumu.. na sekunde pojawia mi sie co najmniej kilkanascie pomyslow na to kogo przed soba widze.. a ze stoje z ta postacia twarza w twarz, niemozliwym zeby mi byla obojetna i - nie jest.. ale rzeczywiscie, z jakiegos powodu ona nie jest osoba namacalna, indywidualna, jest Znakiem, do ktorego kazdy moze dopisac swoje znaczenie.
To jest zupenie swietne!
Co prawda wolalabym troche mniej hiperrealna obrobke ale moge tylko tego zdjecia pozazdroscic!
z pozdrowieniami, agn
jasmis
(58653) 2009-03-15 23:14
Lubię takie uliczno-komunikacyjne scenki, zwłaszcza jeśli są zrobione z takim wykopem.
Pozdrawiam.
eungbong
(0) 2009-03-15 23:33
Hello Piotr,
This is a wonderful photo. Nice Point of view and composition. I am interested in a woman by the window inside the bus and persons shadow in the side of a bus, especially.
Best regards!
Eungbong
Booz
(14347) 2009-03-16 0:06
oj dobre to Piotrek - taka normalno¶æ a tak nienormalnie ywglada - ¶wietne!
Pozdrawiam,
t
Photo Information
-
Copyright: Piotr Kubic (Peeotr)
(2228)
- Genre: Pessoas
- Medium: Cor
- Date Taken: 2009-03-12
- Categories: Vida Diária, Transportes, Momento Decisivo
- Camera: Cannon EOS 5D, Canon EF 17-40 f/4L USM
- Exposição: f/5.0, 1/40 segundos
- More Photo Info: view
- Versão da Foto: Versão Original
- Date Submitted: 2009-03-15 15:23