Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Needs Improvement bantonbuju 2009-01-27 14:45

bede prowokacyjny (jak zwykle):

"Zaiste obraz ciekawy" (kurcze - obraz tragicznie nudny, nieoryginalny, znany od 2000 lat!)
"Ty zas go ladnie pokazales" (nie przecze, to prawda! ale czy to ty, czy tez autor plotna?).
"Fajna kolorystyka i ciekawa faktura plotna" (no i xuj? i co z tego wynika dla fotografii albo poznania swiata?).
"Robi wrazenie ta praca" (doprawdy? jakie to wrażenia? dla mnie - zadne...dla tomka - taki bzdet? tomka znam, wiem, ze dla niego wrazenie robi COS, na pewno nie taka krytyka... chyba ze sie myle tomek?) tomek, prosze cie, daj cos ciekawego...

(FIS2... jezu, mozna by troche poglowkowac i napisac COKOLWIEK madrego o takim zdjeciu...)

Old 01-28-2009, 05:50 AM
Booz's Avatar
Booz Booz is offline
TE Expert

Default To bantonbuju: :)

Jurek :) - dzięki że się przejmujesz - faktycznie nie jest to praca powalająca na kolana - taki standardowy czas kiepskiej fotografii czyli pierwsze tygodnie roku ;) - ale to zdjęcie postanowiłęm pokazać, bo spodobało mi się to na tym 'obrazku', że autor użył zdjęcia kobietydo takiego 'świętego' przekazu :)) - nie załamuj się stary - wróći jeszcze piękne ;)
Pozdrawiam
Tomek
Reply With Quote
Old 01-28-2009, 06:13 AM
bantonbuju's Avatar
bantonbuju bantonbuju is offline
TE Expert

Default Re: To bantonbuju: :)

brakuje mi tego twojego "tradycyjnego, dziwacznego" spogladania na rzeczywistosc... inspirujesz tym swoim stylem... powielanie tego co robia inni masowo - nie ma sensu, tak mi sie wydaje...

ale wiem, ze "booz" powroci juz wkrotce...:-))

/podobal mi sie tez ten krakow "od zaplecza"/

pozd. j.
Reply With Quote
Old 01-28-2009, 06:51 AM
Booz's Avatar
Booz Booz is offline
TE Expert

Default Re: To bantonbuju: :)

bedzie jeszcze good :) - nie mam teraz kiedy wyjść (kupa zajęć a dzionek krótki :) z aparatem a jak wychodzę to nie zawsze jest co sfocić ;) - wiem że tak jest - choć wcale nie uznaję siebie za kogos co wyznacza nowie kierunki bądź fascynuje warsztatem i nowatorskim spojrzeniem :)) - to czuję, ze coś opadającego jest w 'ogólnej tendencji moich zdjęć' :) - dzisiaj np. - nie wiem czy się zdecyduje - chcę wystawić 'protestpicture' na całą rzeczywistość wokół - nie jest to klata życia - ale oddaje moje nastawienie do dzisiaj (zwłaszcza po tym czego słuchałem w radio jadąc do pracy - choć znów kropla optymizmu - dobrze, ze jeszcze miałem gdzie jechac ;)
Pozdras..
Tomek
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules