To amazon: - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great amazon 2008-10-20 11:10

inanamiyorum selcuk...
burasi benim yillar yillar once yasadigim 3000 nufuslu ilce,oraokulda 2,5-3 yilimi orada okumustum,muthis guzel anilarim vardir orada,kislari hic unutamam,kucuk sobali evimizde komurlukten komur tasima isi kardesimle bana aitti,bazen o kadar cok kar yagardi ki komurlugun kardan kapisini bulamazdik,tipi olursa eger bazi yerlerde 2-3 metre kar olurdu,hey gidi yillar hey...en kucuk kardesim orada dogdu,sonra tayin olduk ve kastamonu ve cevresi hayal dunyamdaki en nadide yere yerlesti....en yakin zamanda bir plan yapmali,gidip gormeli devrekani'yi,hatta mantar zamanina getirmeli seyahati,etli ekmek de yeriz...oh oh ben hayal dunyami actim yine,burada kesmek lazim,bu guzel pastoral kare icin sevgili gezgin 37'ye tesekkur etmek lazim....
harika bir sey bu,dur iyice seyredeyim...
sevgiler,
iffet

a aaaa yaziyi simdi okudum,fotograf zaten bana ithaf edilmis,inanmiyorum yaaaaa...harikasin arkadasim,ayy cok guzel cok cok cok....

Old 10-20-2008, 06:16 PM
gezgin37 gezgin37 is offline
TE Junior Member

Default To amazon:

Biraz netlik problemi olsa da beğeneceğini biliyordum.
Bazan oradan geçerken etli ekmek için dururuz. 20 yıl önceki halinden çok farklı olsada bir çok yönden hala aynı.Ve hala kışın tonla kar yağar.
Beğendiğine sevindim ,
sevgiler / Selçuk
Reply With Quote
Old 10-20-2008, 06:21 PM
amazon amazon is offline
TE Expert

Default Re: To amazon:

20 degil canim 30 yil olmus....hala fotografa bakiyorum ama cikaramadim ne taraftan cektigini,simdi kastamonu ne tarafta kaldi,seydiler ne tarafta eger hatirliyorsan google'dan bakar gibi parmakla bizim evi bile gosterebilirim...netlikte sorun da goremedim,belki benim heyecanimdan...tekrar tekrar tesekkur ederim...
Reply With Quote
Old 10-20-2008, 06:57 PM
TE Junior Member

Sol üstte görünen yol, Seydiler ve Kastamonu yönü. Sağda görünmeyen yol Çatalzeytin tarafı.
Bir ara croplanmamış orijinali gönderirim...
Reply With Quote
Old 10-20-2008, 07:08 PM
amazon amazon is offline
TE Expert

tahmin ettigim gibi,carsi da ortadaki yol olan yer sanirim ,o halde bizim ev sag altta bir yerlerde kaliyor,cayirin hemen gerisinde,cayirin adi neydi biliyor musun ''bıdık cayırı'',cropsu halini bekliyorum,
sevgiler,
i.
Reply With Quote
Old 10-20-2008, 08:50 PM
TE Junior Member

Cropsuz hali postada !
Reply With Quote
Old 10-20-2008, 09:31 PM
amazon amazon is offline
TE Expert