Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great maki 2006-01-22 6:18

Zdravo Jelena,
Ovo je najljepsa tvoja fotografija za sada. Jako si dobro uhvatila taj magicni trenutak. Cini mi se da snijeg u Splitu nije cesta pojava, pa ako vec padne to mora biti kao praznik... Ovdje u Varsavi danas - 22 C i puno sunca. Pozdrav. maki
BTW. Hrvatski sam studirao ovdje na Varsavskom Sveucilistu i stalno ga proucavam da bi svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredovao... ;o)

Old 01-22-2006, 01:59 PM
Ejla's Avatar
Ejla Ejla is offline
TE Newbie

Default To maki: Hrvatski

U pravu si Marek, snijeg ovdje tako rijetko pada da se svi raspametimo, a ovo je bio poseban trenutak po tome što je padao (nikad ranije) u XI mjesecu. Svi smo na prozorima, vani, ja sam odmah zgrabila fotić i pokušala ga uslikati.Hvala na komentaru. Ja sam osobno bila malo nesigurna u pogledu ove fotke, ali izgleda da se ljudima dopada. taj snijeg je trajao 3 sata možda i manje i gotovo... nadam se da ove godine više i neće. Ako pomislim na vaših -22 (CNN upravo kaže "samo -19") odmah se smrznem.
Odlično govoriš(pišeš) hrvatski.
Drago mi je da smo se "upoznali"
Jelena
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules