Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great Hormon_Manyer 2009-02-14 5:38

Drága Zsuzsa!

Azt hiszem, ideje volna egy közös fotótúrázásnak a természetben... Emlékszem egy évvel ezelőtti képeidre, elképesztő, mennyit fejlődtél. Őszintén gratulálok és csodállak. Gyönyörűek a színek, a nézőpont és a kompozíció nemkülönben. Picit talán lehetne élesebb, de ez gyakori hiba (másoknál is) butított fájlok használatakor. Ezt leszámítva viszont pazar fotó.
Üdv, Laci

Ui: minden OK?

Old 02-15-2009, 09:55 PM
bizsu's Avatar
bizsu bizsu is offline
TE Junior Member

Default To Hormon_Manyer: Szia Laci!

Köszönöm, hogy benéztél, általában felnézek ide is! Inkább otthon vagyok fenn a neten. Aréna, Fotovilág, topfotó, indafoto. Sok így is! Nagyon örültem neked, mert , amit igazán tanultam az Te , és a Marci munkája! Ahogy előadtátok a hibákat, azt tanítani kellene. Finoman, de határozottan.Ez hiányzik itthon. Itt csak gyepálják egymást az emberek! Nem is felejtem el, és igyekszem betartani az intelmeket. Itt vettem az új gépet, ez még amolyan ismerkedés volt:) Hála most voltam Pécsen az Orvostudományin, és azt mondták rendben vagyok, csak keveset nőtt, így nem kell műteni. Hát remélem már kihúzom ezt az 50 évet:) Aranyas vagy , hogy nem felejtettél el!
Remélem egyszer személyesen is találkozunk, hiszen már annyi mindenkit ismerek, Téged meg még nem!
Üdv, Zsú
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules