Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great JPC 2009-01-25 11:13

:))))) Zaskoczylas mnie, przez moment myslalam, ze to rzeczywiscie Kuba. Zycze Ci podrozy na te piekna wyspe. Mnie zawsze tam ciagnelo.
Ale zanim ja pojade moze uda mi sie ja poogladac na Twoich zdjeciach.

Old 01-25-2009, 06:20 PM
emka's Avatar
emka emka is offline
TE Expert

Default To JPC: Podróż

na razie nie myślę o Kubie - wyspie jak wulkan gorącej. Zastanawiam sie natomiast nad mityngiem TE w Wenecji. Chętnie pojechałabym też do Rzymu. Pozdrawiam i miłego tygodnia

Małgorzata
Reply With Quote
Old 01-26-2009, 01:20 PM
mikeo's Avatar
mikeo mikeo is offline
TE Expert

Default Re: To JPC: Podróż

Jedziesz Malgosia? Tzn. pewnie lecisz co? Masz lepsze polaczenia niz my z Poznania:/ Od nas to jedna wielka porazka zeby tak jakos fajnie sie tam dostac...no ale myslimy nad wyprawa autem...to moze sie spotkamy na ziemi wloskiej;)))?

pozdrowionka!
Reply With Quote
Old 01-26-2009, 02:32 PM
emka's Avatar
emka emka is offline
TE Expert

Chcę polecieć z Krakowa do Mediolanu. Najlepiej na tydzień i jeszcze zobaczyc cos po drodze (Verona, Vicenza). Moze zbierze sie jakas polska delegacja? byloby ekstra. Pozdr. M.
Reply With Quote
Old 01-26-2009, 06:17 PM
JPC's Avatar
JPC JPC is offline
TE Newbie

Ceny znośne, ale my się raczej nie wybierzemy. Mam nadzieję, że Tobie się uda. To dobry pomysł, żeby wstąpić przy okazji do Rzymu.
Pozdrówka i nie daj się grypie, która podobno szaleje w Warszawie.
J
Reply With Quote
Old 01-28-2009, 05:09 PM
JPC's Avatar
JPC JPC is offline
TE Newbie

my na razie jezdzimy po szpitalach. Dzis ja, jutro Jaś. A w kwietniu będziemy pilnować fachowców, żeby prosto kładli kafelki i podłogi. Twój pomysł nam sie bardzo podoba - będziemy Ci towarzyszyć myślami
pozdr
J
Reply With Quote
Old 01-28-2009, 08:21 PM
emka's Avatar
emka emka is offline
TE Expert

szkoda, ze sie nie wybierzecie, byłoby fajnie spotkac sie w Wenecji, Byc może Krzysiek i Mikeo pojada samochodem. Ja juz mam bilety na samolot - 260 zł w obie strony. Nie zauwazyłam tylko, ze wracam wieczorem w Wielka Sobote. Chyba bedziemy sie na Wielkanoc odchudzać :)) . Ale co z tymi szpitalami? Mam nadzieję, ze to tylko wizyty kontrolne. Pozdr. M.
Reply With Quote
Old 02-03-2009, 04:01 PM
JPC's Avatar
JPC JPC is offline
TE Newbie

Zaimponowalas mi chińszczyzną! Zaczęłam próbować translatora. Ja ryadko piszę po angielsku, bo wymaga to ode mnie dużo wysiłku. Jak mi się nie chce wysilać piszę po francusku wychodząc z założenia, że można to przetłumaczyć translatorem (choć efekty bywają komiczne).
Szpitale: na razie były badania potwierdzające dziurę w sercu. Teraz czekamy na termin załatania.
Ściskam
J
Reply With Quote
Old 02-03-2009, 04:33 PM
emka's Avatar
emka emka is offline
TE Expert

Zeby korzystać z translatora trzeba jednak cos wiedzieć, bo inaczej wychodzą smieszne rzeczy. Oczywiście w przypadku chińskiego to konieczne, zeby mieć znaki. Ale wiem, jak budować zdania i jakich słów uzyć (w takim prostym przypadku i może nie do końca...). Jak piszę po portugalsku, to biore z innych wypowiedzi kawałki, które rozumiem i kopiuję, zmieniając coś, zeby nie bylo tak samo. Ale to jak nie jestem leniwa.
Na czym polega łatanie? To zszywanie? Jakie są mniej więcej terminy?
Trzymajcie się!

Pozdrawiam M.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules