Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great dumanica 2008-10-27 11:09

Sevgili Setenay Hanım doğrusu bu aralar yoğun bir antreman ve çalışma dönemi ardından TE'den oldukça uzak kaldım. Sevgili Kardeşim Önder Bzim için Te'de yayınladığınız bu harika kareden ve yazdılarınızdan bahsedince doğrusu çok çok mulu oldum.Bu güzel Fotoğrafı Bizler ile paylaşmış olmanız ve Hakkımızda ki bu güzel düşünceleriniz için gerçekten Size çok teşekkür etmek isterim.

Öncelikle senelerdir dağlar ile olan bu güzel bağımı, amatör fotograf ruhu ile birleştirip Sizler ile paylamak Benim için gerçekten büyük bir keyifti. Sizin gibi doğa sever degerli TE arkadaşlarımızın sayesinde de böylesi güzel yeni yerleri keşfetme fırsatımız oldu.

Çalışmalarınızda başarılar dilemek isterim. Türkiye'deki dağlar ve doğal çevre ile ilgili her türlü bilgi paylaşımına herzaman açık olduğumuda Sizlere bildirmekten mutuluk duyarım.

Elinize emeğinize sağlık Selamlar sevgiler Derya DUMAN:)

  #1  
Old 10-27-2008, 07:13 PM
setenay's Avatar
setenay setenay is offline
TE Expert
Thread Starter
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,260
Default To dumanica: çok teşekkür ederim

Dağcılık harika,adrenalinin maximum yüksek olduğu bir spor ama tehlikelide.Yakınlarınız için her çıkışınız dönüşünüze kadar zordur mutlaka,Allah her zaman korusun diyorum.Beğenmenden çok mutlu oldum.Az önce Önderin son Gerede karelerini izledim çok güzel harika çalışma olmuş,Selam ve Sevgilerimle
setenay
Reply With Quote
  #2  
Old 10-28-2008, 07:44 AM
dumanica's Avatar
dumanica dumanica is offline
TE Senior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 540
Default Re: To dumanica: çok teşekkür ederim

TE'nin en güzel tarafı bu olsa gerek. Birbirini anlayan ve değer veren arkadaşlar bir araya geliyorlar. Sonuçta harika bir paylaşım harika bir birliktelik. Görmediğimiz bilmediğimiz bir suru yeri paylaşıyoruz keyifle. Kimileri dağlardan kimileri şehirden...

Fırsatım oldugu surece bu sürece dahil olup çektigim kareleri Sizler ile paylaşmaya devam edeceğim.

Bu arada 18 sene boyunca dağlarda olmanın bana ögrettiği en önemli şeyse, yapacağım gideceğim daha çok şey ve yer oldugu, onun için tehlikelerden uzak nasıl kalınırı ögrenmekti. Emin olun doğanın kuralına uygun hareket etmeniz durumunda şehir hayatı çok daha tehlikeli geliyor bana.

selamlar sevgiler
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 04:50 PM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH