Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great tehanu_f 2008-10-10 10:35

isigi biraz az olmus ama yine de bu manzara her daim guzel. ozledim mi? yok henuz ozlemedim. bu sefer uzun kaldim, doydum Kas'a. aslinda simdi kimseler yoktur ve kesinlikle daha guzeldir. zaten bir daha bayramda gitmemeye karar verdim.

  #1  
Old 10-10-2008, 07:08 PM
dumanica's Avatar
dumanica dumanica is offline
TE Senior Member
Thread Starter
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 540
Default To tehanu_f: slm

Vallahi ne yalan soyleyim kaştan ayrıldıktan sonra datca'nın en ucuna kadar araba, bisiklet motor ile gittim kıyı köşe gezdim ama kaş gibisi yok. Acayip keyifli bir yer bu fikrimi hiçbirşey değiştiremez herhalde. Birtek datça yarım adasında ki bükler çok keyif verici geldi bana. aktur'dan sonrası knidos'a kadar harika, ama orada da hayat yok insanlardan uzak keyif yapmak istiyorsan gidilebilir.

marmaris ele ayağa düşmüş abuk sabuk turist tiplemeleri, datça'da yaş ortalaması 60, hayatının sonunu deniz kenarında geçimeye gelen insanlar ile dolmuş. ne diyeyim. şimdi kaşın fotolarına bakıyorum ve yolumu tekrar oraya ne aman dusurum onun hesabını yapıyorum.

Yarın zodyak 'tamı olacaksınız akşam vaktim olacak gelebilirim. biraz sohbet biraz da keyif yaparız. Kenne iyi bak değerlendirme için teşekkürler. Bu arada fotografın bir stop falz apozlanmısıda var. Ama bu ençok hoşuma giden :)
Reply With Quote
  #2  
Old 10-10-2008, 08:23 PM
tehanu_f's Avatar
tehanu_f tehanu_f is offline
TE Expert
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,324
Default Re: To tehanu_f: slm

90% orada oluruz. ben kizlarla bulusup biraz shopping spree ve bira muhabbeti yapacagim. en gec 9 gibi oralara geliriz sanirim. ya da james cook'a.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 07:55 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH