Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great jlynx 2007-04-24 7:43

Witaj Arturze,
Ci faceci w niczym nie różnią się od szpalerów ZOMO znanych z naszej historii. Zaopatrzeni podobnie, biją jak sądzę z podobną zaciekłością i furią co zreszta wielokrotnie widziałem. Co sie zaś tyczy koszul i ich koloru, to przeraża mnie ludzka głupota i zdolność do totalnej amnezji. Doświadczyłem tego na dniach ułana w Poznaniu...
Mocny kadr, dobra kompozycja!
Pozdrawiam,
Jurek

  #1  
Old 04-24-2007, 05:20 PM
sixTL's Avatar
sixTL sixTL is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 261
Default To jlynx: Witaj Jurek

Dzieki za wizytę. Duzo w tym prawdy co mówisz. Oczywiście każda władza potrzebuje takich "szturmowców" Ci akurat odegrali tu pozywywną rolę. Gdyby nie chronili tych nieszczęśników idacych w pochodzie to byłaby jatka. Zakapturzona młodzież MW, najnormalniejsza chołota uliczna, bojówki LPR-u i "rydzykowe mochery" i ukatrupili by tych ludzi na śmierć. A swoja drogą zawsze zastanawiam sie czemu akurat w Polsce, własnie w Polsce - kraju który tyle wycierpiał z powodu faszyzmu i stalinizmu jest przyzwolenie społeczne na istnienie skrajnie prawicowych ugrupowań faszyzujacych lub wręcz faszystowskich. Widziałem wśród agresorów młodzież z opaskami na rekawie w stylu SS czy SA. Widac nie znają historii. Nie wiedza że kiedyś ich starsi mocodawcy którzy "podłapali juz stołki" zorganizują im "Noc długich noży".
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 09:29 PM.Copyright Š 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH