Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great gezgin37 2010-05-09 12:43

Bu sefer fotoğrafın silinmediğine sevindim. Zaten niye sildiklerini de anlayabilmiş değildim.

Fotoğraf herşeyi kendi dilinde çok güzel anlatıyor. Aynı müziği paylaşmaları ayrıca çok güzel bir detay. Fotoğrafa eşlik eden not ise benim herzaman yazdığım notlar kadar güzel :)

Bu güzel fotoğrafa izninle biraz da kendi yorumumu katıp WS olarak ekledim. Umarım tüylerini diken diken edebilmişimdir :))

Tebrikler, sevgiler...
Selçuk

Old 05-09-2010, 07:53 PM
amazon amazon is offline
TE Expert

Default To gezgin37: silinti...

aslında uğraşmayacaktım...senin mailinden sonra bir ileti attım temizin çooook dikkatli admin!!!lerine...bakalım silecekler mi!!!zar zor fotoğraf çekiyorum şu sıralar ve dolayısı ile silindiğinde gıcık kapıyorum kendilerine....ve kızıyorum bir standartlarının olmayışına....neyse...
Reply With Quote
Old 05-09-2010, 08:15 PM
amazon amazon is offline
TE Expert

Default ...

sb göndermeyi denedim ama beğenmedim,beceremedim renkleri,sanki anneler gününe uymuyor bibi geldi,neşeli olsun istedim....köpeği yoketmen ziyadesi ile iyi olmuş....ama şu sb olayını böyle biraz eskitmeli ya da bol kontrastlı birşeyler yapsaymışsın daha bi iyi olur muymuş ki?,
sevgiler,
iyi haftaların olsun....ama benim için zor bir hafta olacak....
Reply With Quote
Old 05-09-2010, 08:32 PM
gezgin37 gezgin37 is offline
TE Junior Member

S/B ile aram hiç iyi olmadı. Üzerinde debeleniyorum, inşallah biraz ilerletebilirim.

Sana da iyi haftalar İffet, dilerim beklediğinden çok, çok daha iyi bir hafta geçirirsin...

Sevgiler,
Ati'ye selamlar...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules