To mkamionka: Cityscape of Prague - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great mkamionka 2016-08-04 8:49

Czesc Barbara,
trzy dni... dobre buty...
Zdaje sie ze musze jeszcze troche poczekac. Moja corka nienajlepiej znosila wyciczke po Paryzu ostatnio. Nudzilo ja to troche -choc dzisiaj probowala rysowac wieze Eiffela.
Moze zaczekam z Praga w takim razie. Mialem okazje byc w tym uroczym miescie ale bardzo dawno temu i bez aparatu, bylem tam na spotkaniu mlodych organizowanym przez Taize.
Poki co musza mi wystarczyc wspaniale zdjecia ktore pokazalas ze swojej wyprawy.
Uwielbiam takei widoki z gory szczegolniee kiedy sie probuje znalezc charakterystyczne budowle, to swietna zabawa.
Pozdrawiam serdecznie.
M

Old 08-19-2016, 05:32 AM
Sonata11 Sonata11 is offline
TE Junior Member

Default To mkamionka: Cityscape of Prague

Witaj Mariusz,
rzeczywiscie na taka wyprawe trzeba troche poczekac. Jak corka bedzie miala juz 9 lat to juz jest dobry wiek na zwiedzanie. Moj wnuczek ma 10 i swietnie sobie radzil na wycieczkach i nie narzekal, a chodzilismy bardzo duzo. Na Kasprowy dojechalismy kolejka linawa ale pozniej na gore pospieszyl sie jak sarna, gdzie my z mezem podazalismy za nimi. Byla to cudowna wyprawea i zobaczylismy bardzo duzo. Po woli bede ladowac zdjecia. Polecam Prage w przyszlosci jest to naprawde przepiekne miasto i jest co zwiedzac. Dam namiary na hotel w ktorym mieszkalismy jest bardzo blisko do rynki i na slawny most. Warto tez poplynac statkiem. Pozdrawiam serdecznie i rowniez rodzinke
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules