To bfly: güres firüs fitbol - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great bfly 2010-07-13 5:22

dünya kupası futbol sayılmaz ..zaten final maçı da daha ziyade güreş gibiydi (bilmem onu sever misin ki ? :)
ben de kutluyorum İspanya'yı..
güzel fotoğraf...keşke fotoğraf virüsü gene girse kanıma, kıskanıyorum seni..

Old 07-15-2010, 10:43 PM
ersoyyilmaz ersoyyilmaz is offline
TE Senior Member

Default To bfly: güres firüs fitbol

Yok güreş sporunu sevmiyorum. Güreş gibi olduğunu söylediğin futbolu da aslında. Arasıra bakarım, fakat bu kez hiçbirini izlemedim. Hayattayım Güney Amerika'dan biri kazansın, diyordum birini "kayırmam" gerekiyorsa. Eh onların bir parçası sayılan İspanya aldı. O da iyi.

Yapma, ne demek kıskanmak..belki ben eksikliğini beter hissetiğim şeyleri ikame etmek için bu adam deli mi bu sıcakta saatlerdir yürüyor ya da oraya buraya arabayla gidip geliyor yapıyorum? Belki o virüs bulaştığında dönüp bakmamız gerekiyor, neyi ikame etmeye çalışıyoruz biz?

Güzel bir gözün var, usta bir gözün..Anlamlar, derinlikler, öyküler yüklediğin onca güzel çalışman, birikimin var. Teorin, pratiğin..makinen yanında bulunsun, lazım olduğunu düşündüğünde elin uzansın, diye bir tavsiyede bulunmak bilmem, yakışık alır mı?

Ama ikame etme hikayesini bir düşün. Belki ben yanılıyorum..
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules