To surel: tesekkurler - The TrekEarth Forums

Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great surel 2006-11-21 17:53

Serdar Bey,
ben fotoğraf ile çok yakın bir zamandır ilgileniyorum,yetkin kişi değilim ama tüm fotoğraflarınıza baktım ve inanın hepsine yazmak istedim. Fotoğraflarınız "beklenmedik" ve aynı zamanda "yalın" ki bu ikisini birlikte görebilmek pek kolay değil. Günlük hayatta gözümüzün değdiği, fark etmeyip kaçırdığımız ve istemsiz olarak tekrar baktığımız o merak uyandıran anlar, tüm gerçekliğiyle fotoğraflarınızda. Bu fotoğraf da onlardan biri!Algınızın arkasında bir felsefe olduğu apaçık. Paylaştığınız için teşekkürler.Başarılar.

  #1  
Old 11-27-2006, 07:10 PM
gezgin37 gezgin37 is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: May 2005
Posts: 205
Default To surel: tesekkurler

Merhaba Hare,

bu aralar siteye fazla ugrayamadigimdan hakkımda yazdıklarinizi biraz gec farkettim. Yazdiklarinizin bu sitede bulundugum sure boyunca aldigim en anlamli ve guzel yorumlardan biri oldugunu soylemeliyim. Fotograflarimda neyin pesinde oldugumu tek bir yorumla bu kadar acik ve net bir sekilde yazabilen birinin fotografla çok yakin bir zamandir ilgileniyor olmasi da ayrica benim icin cok ilginc.

Bu saglam algilamanizin fotografci olarak isinizi gercekten cok kolaylastiracagina inaniyorum. Fotograflarinizi ilgi ile takip edecegim.
Yorumunuz icin tesekkurler, selamlar...
Selcuk
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 06:55 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH