To setenay: Çok teşekkür ederim - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great setenay 2008-11-19 10:42

Merhaba Tolga Bey,
Bir aydır hep sizler yazdınız bu akşam hepinize bende son yazmak istedim.Notunuzdaki tamlama ne kadar isabetli ve güzel, yalçın kayaların arasındaki tertemiz tarihi evleri sokakları çok güzel kompozisyonla göstermişsiniz bu yokuştan inmenin keyfini hayal ettim şimdi.Sonbahar renkleri bu beyazlığa müthiş yakışmış,kubbeli geçitin üstündeki köprü de son derece estetik.Elinize sağlık bilmediğim bir güzelliği tanıtımınız için çok teşekkürler,selamlar sevgiler
setenay

Old 11-19-2008, 07:31 PM
tober tober is offline
TE Expert

Default To setenay: Çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim Setenay Hanım. Bu güzel ve kaliteli satırlarınızın eksikliği her zaman hissedilecek ama ben yine de ileriki zamanlarda yine güzel fotoğraf ve yorumlarınızla buraya renk katacağından eminim.

Bazen ben de sizin gibi fotoğraf yüklemeye son vermek istiyorum ama, bir taraftan da buraya koyduğunuz resimlerin dünyanın her noktasından görülebilecek güzel bir arşiv olduğunu düşünüyor ve fikrimden vazgeçiyorum.

Çok çok saygılar Setenay Hanım. Sağlıcakla kalın. Tolga
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules