Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great Booz 2007-03-29 6:06

Witam Krzysztof - mam w Krakowie stary most kratowy - możesz go znleść w moim PFie - uwielbiam tą plątaninę żelastwa która tworzy piękną i uzyteczną konstrukcję - dokładnie to co Ty pokazałeś - fajna fota - ciekawi mmnie jak pokonałeś ochroniarzy? ;)
Pozdrawiam
Tomek

  #1  
Old 03-29-2007, 03:24 PM
kdien kdien is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 383
Default To Booz: ochroniarze

Witaj Tomku,
Jak wiadomo w Polsce w chwili przystąpienia do UE nie ma zakazu fotografowania, w związku z powyższym zniknęły wszelkie tego typu zakazy i tabliczki z obiektów takich jak dworce, lotniska, jednostki wojskowe, markety, sądy, więzienia itp. Dawny przepis jest martwy, jedynie chodzi o zachowanie praw autorskich. I tu rodzi sie problem, często do zrobienia dobrego zdjecia, w trudnych warunkach wymagany jest statyw, który działa na ochroniarzy jak płachta na byka. Uważają bowiem, że są to już zdjęcia zaawansowane, profesjonalne, dla zarobku i wówczas wymagają zgody właściciela obiektu. Zdjęcia z "ręki" to pikuś. Pozdrawiam, Krzysztof
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 06:52 PM.Copyright Š 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH