To stny: Elifimiz.. - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great stny 2011-10-17 0:52

Merhaba Cevdet,
Sabah sabah içimi açan bir gurur tablosu bu.Anne baba için, sahip olunan en değerli hazine, hele böyle zarif (basketbola ilgisi var mı?),çok hoş bir genç kızsa. Yeşil,doğada en çok sevilen renk, ayrıca 'yaşamı, gençliği, yenilenmeyi, ümitleri ve dinçliği simgeler' denir.Elif, bu nedenle de tabloya çok yakışmış.Allah bağışlasın.Emekle kurguladığın,çarpıcı kompozisyon için ayrıca kutluyorum.Büyütülüp duvarınıza asılacak güzellikte olmuş.
Sevgi ve selamlarımla.
setenay

Old 10-17-2011, 10:33 AM
yedirenk yedirenk is offline
TE Senior Member

Default To stny: Elifimiz..

merhaba Setenay hanım,
duygularımızı ne güzel ifade etmişsiniz.bu merdivenler buraya her gittiğimizde kafamda kalmıştı.o gün makinemi de alınca bir kaç poz çekmiştim..kızımız hemen sıkıldığı için kafamdaki diğer kareleri çekemedim..başka zamana kaldı..Elif basket veya voleybolu biz çok istememize rağmen sevmedi..bol bol yüzmeye gitti..boyu birazda genetik..doğduğu andan itibaren yaşına göre hep üst sınırdaydı..siz doktorlar bazı şeylere bakarak bunu anlıyorsunuz..daha anne karnındayken doktorumuz uzun bir kızınız olacak demiştişaşırmıştık o zaman..

güzel ve içten yorumunuza çok teşekkür ederim..bu kareyi yüklerken siz dostlarımdan nasıl yorum geleceğini merak etmiştim doğrusu..dilek ve düşünceleriniz beni çok mutu etti.yorumunuzda öyle..
sizler neler yapıyorsunuz.son zamanlarda güzel WS lerinizden yüklememişsiniz.yeni seyahatlermi var yoksa..görüşmek ümidiyle..eşinize, çocuklarınıza.çok selamlar.sevgiler..
Reply With Quote
Old 10-17-2011, 02:38 PM
stny stny is offline
TE Junior Member

Red face yeni gezi yok maalesef!

Yaşamımın en güzel kazanımı saydığım geziler, gündemimde ve hayalimde hep var (Çocuklar olunca, öncelik daima onların, arada kendi adıma yaptığım O, 5-10 günlük kaçamakların mutluluğu kalıyor sadece )ama şu sıralar bir yere gittiğim yok,yakın yerlerden Suriye şansını kaçırdım gibi, bakalım ne zaman durulacak, İran'ı çok istiyorum belki Mayısta gül zamanı olabilir.Hindistan ve Uzak doğunun şimdi tam zamanı ancak hem çok pahalı destinasyonlar hem de işyeri hekimliği yaptığım fabr.larda kışın iş yoğunluğu fazla,10 gün bırakıp gitme lüxüm yok.Sağlık olsun diyorum herzaman.Sanırım kısa hafta sonu gezilerle gelecek bahara kadar idare edeceğim.
WS paylaşımlarımı sonlandırdım artık,tek tük yeri gelen olursa ilave ederim belki.
Benden de çok selamlar,sevgiler ailene.
setenay
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules