To mediterraneann: Moderne gitmek için en kısa zamanda fırsat yarat derim! - The TrekEarth Forums

Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great mediterraneann 2011-07-27 5:33

iyi fikir:) bilmiyormuş gibi yapmak ve bildiğini okumak:=)...
(neredeyse her doktor kadın gibi) spontan dikkatim çok iyi olduğu halde (ve de herşeyi bildiğim halde:D) bilmiyormuş gibi yapmak kimi zaman benim de takındığım bir tavırdır, böyle useful ve öğretici kareler çıktığı sürece destekliyorum sizi:)) ben daha moderne gitmedim bu yüzden yazdıklarınızı ilgi ile okudum, elinize sağlık.
(aynı fotografa bisürü WS yükleyince siz ve ben de birkez yorum yazınca ikinci yorumu nereye yazacagımı bilemiyorum. WS leri başka başka fotolara yukleyin ki çoklu yorum yazma şansımız olsun, anlatabilebildim mi derdimi...çok öpüyorum)

  #1  
Old 07-27-2011, 03:01 PM
stny stny is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 125
Default To mediterraneann: Moderne gitmek için en kısa zamanda fırsat yarat derim!

İstanbulda yaşayıpta Modern müzeye gitmediğine inanmak zor.Eczacıbaşıların hayran olduğum zarif gelini Oya hanımı bir TV programında izlemiştim.Müzeyi kurarken,NY.taki Moma yı örnek aldıklarını anlatıyordu,galerinin zenginliği yanında denize nazır balkonlu Cafe'inde birşeyler yiyip içmek için bile gidilir,geçen yıl çok ilginç bodyworlds sergisi için gitmiştim.Alt katta çok güzel fotograf sergileri de oluyor..
WS işinden sıkıldığım oluyor,ara veriyorum , paylaşım için başka sitelere de baktığım oluyor bizden pek çok eski dostun fotograflarına rastlıyorum oralarda,hepsinde aynı yorum-cevap faslı var, zorunlu yazışmak hiç bana göre değil artık.TE te eskisi gibi kalmasada bir ruh vardı,diğerlerinde o da yok .Sonra tilkinin dönüp dolaştığı gibi tekrar dönüyorum,şu sıra, NY sokaklarında dolaştıklarımı hatırlıyayım istedim.
Bilmiyormuşu oynamaya gelince,bir yararı da; samimiyetsizliklere katlanmayı kolaylaştırıyor.
Sıcaklarda tatil için programınızda neresi var ? senin mecburi hizmet işin hala askıda mı?
Sevgiler,selamlar, çok teşekkürler izlemin için
Reply With Quote
  #2  
Old 07-27-2011, 08:27 PM
mediterraneann mediterraneann is offline
TE Newbie
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 32
Default

ahh, demeyin öyle! vakit var da ben mi gitmiyorum sanki ;(

insanlar gezerken ben tüm bu yazı balkonda ders çalışarak geçirdim zaten (agustosa sınav günü aldım)...mecburi hizmet konusunda ise hayırlı haberler var, paylaşacagım sizinle, çok sevgiler.

(''...bir yararı da; samimiyetsizliklere katlanmayı kolaylaştırıyor'' demişsiniz.tecrübelerinizle yoğrulmuş bu konudaki çağrışımlarınızı dinlemeyi çok isterdim...)
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 09:30 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH